Top

قیمت گردنبند امپندنت امگا و قلم اموند

برای شنیدن متن زیر میتوانید از فایل صوتی استفاده کنید.

 

دانلود فایل صوتی
amega.ir/nano.mp3

 

  

فناوری نانو چيست؟


انقلاب سوم صنعتي, تشكيل شده از سه بخش: نانو تكنولوژي، بيو تكنولوژي و فناوري اطلاع رساني است.
ناتو تكنولوژي روش جديدي در هزاره سوم است كه بوسيله ي آن ميتوان اجسام مورد نياز را چند ميليارديم كوچكتر از اندازه طبيعي جسم كرد.

 

http://shapf.ir/files/GOD/nano/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%20%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9.jpg

 

تکنولوژی آمایزد فیوژن چیست؟ Amized Fusion Technology
در بین اجسام سنگ ها و عناصر تک اتمی مانند: الماس, یاقوت, زمزد و غیره ای هستند که خاصیت جذب انرژی را دارند.
فناوری آمایزد فیوژن با یک همجوشی محرمانه 14 عنصر تک اتمی را با یکدیگر پیوند داده و با قدرتی 100 برابر بیشتر بوجود می آورد که باعث میشود شما با قیمت ناچیزی از مزیت سلامتی سنگ های گران قیمت استفاده نمایید.


اين فناوري در طول بازه زماني 25 سال تحقيق به کمک دانشمندان فیزیک کوانتوم و فیزیک هسته ای ايجاد و توسعه يافته و در انحصار كمپاني آمگا به اختراع و ثبت رسیده است.

 
به زبان ساده تکنولوژی آمایزد فیوژن انرژی نقطه ی صفر را به بدن منتقل میکند و باعث افزایش گردش جریان انرژی در بدن شده و یک نظم ساختاری صحیح در بدن انسان ایجاد میکند تا بدن از طریق بالا رفتن سطح انرژی در چاکرا و هاله ی خود بدن؛ خودش را تکمیل و درمان کند.
 

 
شرکت امول آمگا با بیش از بیست هشت سال سابقه دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا: آمریکا, کانادا, بریتانیا, استرالیا و ...صادر کننده به 151 کشور جهان و هفده دفتر رسمی در کشورهای فوق میباشد.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/all/ampendant.jpg

 

 گردنبند بایو انرژی امپندنت AMPendant :

فنآوري آمايزد فیوژن در محصول امپندنت انرژی نقطه صفر را به بدن شما منتقل میکند. این انرژی که قبلا در محصولاتی مانند بایو دیسک و جی پندنت به كار رفته بود هم اکنون در انحصار كمپاني آمگا قرار دارد.


این انرژی را انرژی اسکالر نيز مينامند كه باعث تخلیه یا ریست شدن و در نهايت انرژي زايي چاکرا های بدن ميشود.
امپندنت از 14 نوع کریستال معدنی که در سطح مولکولی به هم متصل شده تولید میگردد


  http://shapf.ir/files/GOD/nano/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%B2%20%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88.jpgمخترع آن آقاي دکتر لاینز (dr.ian lyons ) داراي پروفسرای فیزیک کوانتوم، جراح و مهندس شیمی در کشور آلمان مي باشد.

http://shapf.ir/files/GOD/nano/%D9%82%D9%84%D9%85%20%D9%88%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C%20%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1.jpg

جنس گردنبند امپندنت دارای ویژگی های زیر می باشد:
 از تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود زیرا هیچگونه آلرژی و حساسیتی را روی اشخاص نمیگذارد همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست:

 
1-تیتانیوم بیش از 38 نوع گرید دارد. در این نوع گريد تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است از این رو هيجگونه فعل و انفعالات شميايي در آن صورت نميگيرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسيده است.

 
2-اگر از تيتانيوم هاي معمول كه در بدلیجات فروشی ها ارايه ميشود استفاده كرده باشيد, به اين نكته واقف هستيد كه بعد از چند هفته استفاه رنگ تيتانيوم کدر شده و شروع به سياه شدن ميكند، و در بعضي افراد ایجاد حساسیت همراه با سوزش، قرمزي و خارش بر روی پوستشان مشاهده ميشود؛ اما همانطور كه اشاره كرده ايم اين محصولات با اين نوع تیتانیوم کاملا طبیعی و ضد آلرژی میباشد.
 
3-از سوی دیگر اين نوع گريد تيتانيوم دارای استحکامی مانند فولاد و وزنی مثل آلومینیوم است که به همین علت در صنعت هواپیما ,هلکوپتر سازی و صنایع دریایی از آن استفاده میشود.
و از لحاظ قيمت نيز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است.

 


خواص امپندنت به صورت جزء در بدن :


1- كمك به دفع مواد زايد معدني در كبد و كليه, همچنين سوخت وساز بهتر
2-سطح اكسيژن خون را افزايش ميدهد بنابراین چین و چروک پوست را ترميم میکند.
3-به تقويت و شارژ دستگاه تناسلي و غريزه جنسي و بيماري هاي مربوط به آن کمک میکند.
4- آب كه حلال اوليه براي ويتامين ها و مواد معدني است, را در تمام  قسمتهاي بدن جابجا ميكند.
5-در درمان بيماري هاي عصبي مانند بد يا كم خوابي، استرس، دلشوره بی مورد، افسردگي، تشنج و... بسيار موثر است.
6-براي بيماريهاي غير ويروسي مانند: ميگرن، ديابت، ام اس، آسم، بيماري هاي مربوط به مخچه و تعادل 100% مفيد و تاثير گزار است.
7-با تاثير مستقيم بر روي گلبول های سفيد (غده تیموس) بدن كه وظيفه ي محافظت از بدن را دارند, باعث بالا بردن كارايي سيستم دفاعي بدن ميشود.


8- يكي از مهمترين خصوصيات؛ از بدن شما در برابر تمامی فرکانسهای الکترومغناطیسی مضر (ماکروویو، پارازيت هاي ماهواره، موبایل و ...) محافظت ميكند.

 

 

آب


درون هر چیزی که ما می خوریم درصدی از آب وجود دارد در نتیجه آب نقشی بسیار مهمی را در زندگی ما ایفا می کند .
75% از بدن 90% از مغز انسان 92% از خون ما و 22% از استخوان های بدن از آب تشکیل شده است.


شکل بلوری آبی که مصرف می کنیم بهم ریخته است و سطح انرژی مولکولهای آن بسیار پایین یا خنثی است هر ماده غذایی قبل از جذب در سیستم گوارشی بدن ابتدا باید در معده "هیدراته" شود یعنی مولکولهای آب و مواد غذایی از یکدیگر جدا شوند تا مواد زائد آن بهتر دفع شود.

 
اما وقتی این پیوند بهم چسبیده است این فرآیند بدرستی انجام نمیشود و باعث بروز بیماری های مختلفی مانند: نفخ, زخم معده, تـُرش کردن, یبوست, گاز معده, سنگ صفرا و کلیه, اسهال, ورم معده و دیگر بیماری های مربوط به سیستم گوارشی بدن می شود.

 

http://shapf.ir/files/GOD/nano/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C%20%D8%A2%D8%A8%20%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88.jpg

اما بعد از انرژی دهی شدن مایعات با استفاده از تکنولوژی آمایزد فیوژن حالت ساختار بلوری آب مانند آبهای طبیعی معدنی خوشه ای و منظم میشود و عمل هیدراته شدن بدرستی در بدن انجام می گیرد.

 

 

http://shapf.ir/files/GOD/nano/%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%DA%A9%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%88%D9%85%20%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1.gif

قابل ذكر است كه اندازه زنجير گردنبند بایو انرژی امپندنت به گونه اي طراحي شده تا بين دو چاكراه قلب و چاكراه گلو قرار بگيرد كه علاوه بر تاثير روي انرژي دهی دو چاكراه, باعث شود تمامي مايعات و طعامي كه ميل ميكنيد و هوای تنفسی شما ابتدا انرژي زا شده و سپس به سيستم گوارشي شما هدايت شود.

 
محصولات نانو آمگا هیچ گونه عوارضی را براي موجود زنده اي ندارد و يك درمان كاملا طبيعي و بدون محدودیت سنی میباشد.
همچنین به خاطر ساختار ويژه نانو, این محصول مادام العمر و بدون تاریخ انقضاء میباشد و شما تنها بایک بار خرید میتوانید تا آخر عمر از این محصول استفاده کنید.

 
سوال متداولی که در مورد این محصولات مطرح میشود:
آیا خانم های باردار ونوزادان یا افرادی که بتازگی عمل جراحی سختی را داشته اند میتوانند از محصولات نانو استفاده کنند؟
کلیه محصولات نانو مانند: گردنبند امپندنت, قلم اموند, کفی کفش و... بدلیل آنکه با انرژی نقطه ی صفر در ارتباط هستند 100% طبیعی میباشند و استفاده ی از آن برای همه ی افراد جامعه با هر سن و شرایطی منعی ندارد.
ضمنا استفاده از این محصولات به علت محافظت در برابر ورود امواج مضرر الکترومغناطیسی و استحکام سیستم دفاعی بدن به این افراد حتما توصیه میگردد.

  

اطلاعات کامل در مورد تاثیرگزاری و عملکرد گردنبند امپندنت را از لینک زیر مشاهده فرمایید.

Amega.ir/products1/ampendant

 

 وزن محصول گردنبند امپندنت بسیار سبک است و همراه با زنجیر فقط 30 گرم وزن دارد.

ابعاد حدودی آن یک چهارم 1/4 کف دست است  (طول 4 - عرض 4 - قطر 0.5 سانتی متر)

 

گردنبند اسامی دیگری مانند:  گردنبند بایو انرژی, گردنبند کوانتوم اسکالر, گردنبند ضد سقط جنین, گردنبند ضد تشعشع, گردنبند ضد امواج و... نیز دارد.

 

ویدیو کلیپهایی از آزمایشات در لحظه:
محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی درلحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما نشان می دهد؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری هایتان به وضوح احساس خواهید کرد.
برای مشاهده ی هر ویدیو روی آن کلیک وتا بارگزاری کامل یک دقیقه صبر کنید.

 

استفاده آقای برایان تریسی نویسنده بزرگ دنیا از قلم آمگا

دانلود http://hn13.asset.aparat.com/aparat-video/08525.mp4

 

 

 آزمایش فوق العاده قلم اموند امگا با زیرنویس پارسی

دانلود http://hw7.asset.aparat.com/aparat-video/7067.mp4


 

 

گردنبند و آویز امپندنت نانو

دانلود http://hn12.asset.aparat.com/aparat-video/77fa0cd63920.mp4

 

تمامی کلیپ های فوق بهمراه فیلم های آموزشی چند ساعته ی محصولات آمگاگلوبال در DVD پکیج اختصاصی خلیج پارس بصورت رایگان همراه محصول ارائه خواهد گردید.

مشاهده تمامی ویدیوهای محصولات آمگا

Amega.ir/Videos


 

 

 

 

 

 

 

قلم نانو اموند AMWand

http://www.amega.ir/files/GOD/nano/allamwand.jpg

 

قلم جادویی اموند تولید شده از فناوری آمایزد فیوژن میتواند مقدار زیادی از انرژی نقطه صفر را وارد بدن و اجسام کند. شما می توانید با گردش قلم روی چاکراهای بدنتان انرژی مورد نیاز برای کار کردن نرمال و طبیعی بدنتان را فراهم کنید.

 

فرق بین گردنبند امپندنت و قلم اموند چیست؟
هر دو این محصولات دارای یک قدرت انرژی و یک نوع تکنولوژی میباشند.
اما فرق آن را با مثالی ساده توضیح میدهیم: امپندنت انرژی خود را مانند نور یک لامپ به اطراف خود پخش میکند اما اموند مانند یک لیزر تمام قدرتش را به نقطه ی هدف فرستاده و طوفانی از انرژی اسکالر را ایجاد میکند.

 
قلم اموند: به صورت تخصصی (فول بادی) تمامی چاکراه های بدن را ریست کرده و برای انرژی زایی غذا, مایعات و ماساژ پوست تعبیه شده و برای دردهای موضعی مانند کتف, کمر, زانو  و دیگر مفاصل و ماهیچه های بدن بسیار موثر است.
گردنبند امپندنت: به صورت خودکار چاکراها را انرژی زایی میکند. همچنین با بالا بردن سطح انرژی بدن و بافعال کردن غده تیموس کمک میکند که بیماریها و مشکلات بدن بهبود پیداکند؛ درضمن از ورود امواج الکترومغناطیسی مزاحم نیز جلوگیری میکند و هر مایع و غذایی که میل میکنید ابتدا انرژی زا شده سپس به سیستم گوارشی شما هدایت میگردد.


 بنابراین هر کدام از این دو محصول کاربردهای مشخص و جداگانه خود را دارند و میبایست همزمان و درکنار یکدیگر استفاده شوند.

 

 

http://www.amega.ir/files/GOD/all/%DA%86%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7.jpg

در بدن انسان 7 چاکرای مهم وجود دارد که وظایف چاکرا رساندن انرژی به سلول های بدن است. چاکرا ها مانند  نیروگاه‌هایی هستند که انرژی حیاتی را برای اعضای مهم و اصلی بدن تامین می‌کنند.
اگر این چاکراها به خوبی کار نکنند اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می‌شوند.

 
 وظایف چاکراها:
1- جذب و توزیع پرانا (انرژی حیاتی) در بخش‌های مختلف بدن بر عهده آنهاست.
2- کنترل، تقویت و مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را برعهده دارند. غدد درون ریز به وسیله بعضی از چاکراهای اصلی تنظیم می‌شوند و انرژی می‌گیرند. تعداد زیادی از بیماری ها ناشی از خوب کار نکردن چاکراها هستند.
3- بعضی از چاکراها مراکز استعدادهای روانی هستند. فعال سازی چاکراهاباعث توسعه یافتن استعدادهای روانی خاص می شود.

 

با قلم اموند تمام مواد غذایی را با چرخاندن به صورت ساعتگرد امایزد کنید این عمل باعث میشود آب داخل این مواد انرژی دار بشوند .

 

http://shapf.ir/files/GOD/nano/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C%20%D8%B2%D8%A7%DB%8C%DB%8C%20%D8%A7%D8%AC%D8%B3%D8%A7%D9%85%20%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88.png

 

 


نحوه انرژی دهی: قلم اموند را به سمت هدف بگیرید و بین 3 تا 18 بار ( اموند کلاسیک 18دور, اموند سرمشکی 9 دور و اموند پلاس 3 دور ) به صورت ساعت گرد بچرخانید. (اطلاعات بیشتر در DVD آموزشی)
اگر شما در طولانی مدت این کار را انجام دهید عمل بازسازی سلول ها در بدن شما بهتر میشود و در نتیجه سلول های بدن شما جوان می مانند.

 
وقتی این انرژی در آن ناحیه وارد بدن می شود باعث شارژ شدن گلبول های قرمز خون شده و در نتیجه گردش خون در آن نقطه بهتر میشود پس شما می توانید گرفتگی ها و صدمات ماهیچه ای در این نواحی را از بین ببرید.

 

 http://www.amega.ir/files/GOD/all/amwanding.jpg


مزایای قلم اموند آمگاگلوبال AMWand Benefits
1-بعد از استفاده در چندین ماه بسیاری از بیماری های شما ازبین میرود.
2- جهت بهبود کمر درد در اثر بلند کردن یا ضربه خوردن و قاعدگی ماهانه زنانه, پا درد روزانه, درد واریس و غیره
3-افزایش قدرت وانعطاف پذیری ماهیچه های بدن, از بین بردن خستگی و کوفتگی روزانه, رفع گرفتگی عضلات گردن, شولدر و شانه
4-کمک در بازیابی سریع زخم و آسیب دیدگی و آرامش بیشتر در مقابل رنج و درد
5- مقاومت گلبول های سفید و سیستم ایمنی بدن با توجه به تقویت غده تیموس
6-بهبود دستگاه گوارشی و بیماری های معده و روده
7-بسیار تاثیر گذار در زیبایی و سفتی پوست برای بانوان
8- تقویت قدرت جنسی و تولید مثل (نا باروری) و بهبودی بيماري هاي مربوط به آن
9-کمک برای تقویت و خنثی کردن عناصر مضر از مایعات, هوایی که تنفس می‌کنیم و غذایی که می‌خوریم.
10-جهت خواب راحت و عمیق؛ تعادل وزن بدلیل کم یا پر خوری نیز مفید میباشد.

 

 

قلم اموند در زیبایی و لیفتینگ پوست صورت:

http://www.amega.ir/files/GOD/amwand/%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DA%98-%DA%86%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%87.jpg

شما همچنین می‌توانید با ماساژ توسط قلم اموند پوست و صورت خود را جوانتر و زیباترکنید.
قلم اموند پوست صورت شما را تقویت خواهد کرد عضلات چهره شما را با گردش بهتر خون سفت تر کرده و در نتیجه خطوط و چین چروک پوستتان تغییر خواهد کرد.

(برای کسب ایمان و تاثیر گزاری از صورت خود چند عکس گرفته سپس یک سمت صورت و کرم های خود را با اموند انرژی زایی وسپس ماساژ دهید تا بعد از 3 هفته در دو سمت صورت خود تفاوت را مشاهده کنید.)

 

استفاده از قلم آمگاگلوبال جهت چاکرا ها پوست صورت

http://www.aparat.com/v/mcVvI

 

 

 

گلچینی از معجزات درمانی قلم اموند

دانلود http://hlo1.asset.aparat.ce175d82188138-360p.mp4

 

 

 

 

 

 

آموزش و اطلاعات کامل کار با قلم اموند:

/Amega.ir/products1/amwand

 

 

 

پکیج آموزشی و هدایای تبلیغاتی در راستای تکریم از مشتریان گرامی که بر روی هر سفارش تقدیم شما میگردد.

 

http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

 

 

http://www.amega.ir/files/GOD/nano/%D9%82%D9%84%D9%85%20%D9%88%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C%20%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1.jpg

روش شناخت گردنبند اصل کوانتوم اسکالر و قلم امگا

 

هشدار:
تکنولوژی استفاده شده در این محصولات آمایزد فیوژن بصورت انحصاری توسط کمپانی آمگا اختراع و به ثبت رسید است لذا این محصول هیچ نمونه ی مشابه ای در ایران وسراسر جهان حتی با قدرت کمتر یا جنس ارزانتر نیز ندارد.

http://www.amega.ir/files/GOD/original/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%20%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%81%DB%8C%DA%A9%20%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87.jpg

اخیرا مشاهده شده است افراد کلاهبردار نمونه ی تقلبی ساخت چین این محصول را در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی, وبلاگ و سایت ها بدون داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و تنها با یک شماره موبایل به فروش میرسانند.

قیمت جهانی گردنبند امپندنت 289$ میباشد.لطفا در هنگام خرید  گردنبند بایو انرژی امپندنت رزگلد و مشکی به شماره شناسه ای که ابتدای آن با APX شروع میشود و  آرم حک شده ی eAMEGA ودر نهایت هولوگرام کنار آرم محصول دقت فرمایید.

 

http://shapf.ir/files/GOD/AMPendant/%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%20%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88.jpg

 


 رنگ طلایی و نقره ای امپندنت تولید 2017کمپانی باطراحی جدید, که ابتدای شماره شناسه ی با  APG وAPS شروع شده و در زیر لوگو آمگا Energized By AFT درج شده است.

 http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%86%D8%AF%D9%86%D8%AA%20%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%202017.jpg

 

 

 

تولید جدید امپندنت 2018  🆕

http://www.amega.ir/files/GOD/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/new%20box%20ampendant.jpg✅ گردنبند امپندنت تولید 2018 با بسته بندی جدید در کاور مخملی همراه با کارت سرتیفیکیت مطابق عکس فوق تقدیم شما میگیرد.

 

قلم اموند همراه با دفترچه ی راهنما, کارت سرتیفکیت (شناسنامه) کاور چرم یا مخمل با آرم آمگا و جعبه مخصوص؛ همراه با پک آموزشی تحویل مشتری گرامی میگردد.

http://www.amega.ir/files/GOD/amwand/%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC%20%D9%82%D9%84%D9%85%20%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86%D8%AF%20%D8%A7%D9%85%DA%AF%D8%A7.jpg

 

 

 

 نکته:زنجیرهای ارائه شده توسط کمپانی در هرپارت متفاوت بوده و فروشگاه آمگا تعهدی درقبال تحویل زنجیر مطابق با عکسهای متفاوت امپندنت در سایت ندارد.

سلب مسولیت:تمامی محصولات کمپانی ام ول جایگزینی بعنوان پزشک یا متخصص برای شما نمیباشد و از طب مکمل درمانی استفاده میگردد و بمنظور درمان یا تشخیص یا جلوگیری هیچ گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

Disclaimer
The statements made here not been evaluated by the Food and Drug Administration. All information, content, and material listed above is for informational purposes only and are not intended to serve as a substitute for the consultation, diagnosis, and/or medical treatment of a qualified physician or healthcare provider
AmWell Products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease and no inference should be made in that regard about any of the information contained herein