Top

عوارض پارازیت ماهواره و راهکار مقابله

 گردنبند سلامت اسکالر,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل, 

 

 

 

در این قسمت چند مقاله آن هم فقط از سایتهای ایرانی در مورد مضررات بسیار مخرب وسایل برقي شامل موبایل, کامپیوتر, ماکروویو, دکل های مخابرات و غیره را برای شما قرار داده ایم.


این تنها گوشه ای از این تحقیقات می باشند شما می توانید با مطالعات بیشتر در اینترنت سطح آگاهی خود را بالاتر ببرید.


در انتها نیز راه حلی برای کاهش ورود و تخریب این امواج و تشعشعات به بدنتان با استفاده از محصولات آمگا مطرح می کنیم.

 دستبند مغناطیسی ضد استرس

 

 

تاثیر عوارض امواج پارازیت ماهواره بر بدن انسان

http://www.aparat.com/v/Flota

 

 

 

تاثیرات و مضرات پارازیت ماهواره‌ای بر بدن انسان
دکتر ابوطالب صارمی رییس مرکز تحقیقات سلولی با اعلام افزایش آمار سقط جنین غیر عمدی و افزایش آمار بارداری خارج رحم در ایران طی دو سال منتهی به ۱۳۹۱ گفت: «به نظر می‌رسد با توجه به افزایش پارازیت‌ها و امواج الکترومغناطیسی در محیط اطراف شاهد افزایش این آمار بوده‌ایم».
دکتر انوشیروان محسنی در گفتگو با "روزنامه فردا" اظهار داشت«تحقیقات نشان داده که امواج پارازیت تاثیرات مخربی بر اعصاب و روان انسان بر جای می‌گذارند. همچنین این امواج ممکن است در اثر تداوم، ناشنوایی مزمن را به همراه داشته باشد و برای افراد التهابات پوستی را به دنبال بیاورد».

fa.wikipedia.org/wikiپارازیت_ماهواره‌ای

 

 

هشدار معاون محیط زیست در مورد سرطان زا بودن پارازیت

http://www.aparat.com/v/jplfO

 

 

 

خطرات آنتن هاي BTS و هشدار وزارت بهداشت و بي توجهي وزارت ارتباطات
كارشناس مسئول پرتوهاي وزارت بهداشت به صراحت اعلام مي كند كه قرار گرفتن در معرض آنتن هاي  BTS یا همان دکلهای مخابرات (ایرانسل و همراه اول و..) تشعشعات الكترومغناطيسي از خود ساطع مي كنند و قرار گرفتن در معرض امواج اين آنتن ها براي مدت طولاني خطرناك است و عوارض ثابت شده اي از جمله سردرد، سرگيجه، مشكلات و تحريكات عصبي، افزايش فشارخون و ... براي فرد ايجاد خواهد كرد.

ferdowskhabar.com/detail.php?nid=639

 

 

مضررات امواج موبایل

http://www.aparat.com/v/bP9ku

 

 

 

 

 

 

 گردنبند ضد استرس اضطراب

 

 

 

آثار و مضرات دكل‌های برق، مخابرات و موبایل بر روی سلامتی انسان


به گزارش دفتر اطلاع رسانی مرکز پژوهشها، دفتر مطالعات زیربنایی این مرکز، در پاسخ به درخواست سید فضل‌ا... موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با استناد به نتیجه بررسی‌های محققان خاطرنشان ساخت:
افرادی که بیش از سایرین در معرض امواج الکترومغناطیسی هستند، معمولا در مراحل اولیه خواب، فعالیت‌های مغزی بیشتری نسبت به سایرین داشته و احساس آشفتگی دارند. همچنین گزارشهای علمی حاکی از آن است که تلفن‌های همراه یکی از منابع اصلی تولید امواج الکترومغناطیسی هستند و دانشمندان بر این عقیده‌اند که استفاده از این وسیله می‌تواند اثرات مخربی بر سلامت انسان داشته باشد.
بسته به میزان تشعشع دکل مخابرات, دستگاه تلفن همراه و فاصله آن از بدن انسان، اثرات سوء آن کاهش یا افزایش می‌یابد که کم شدن حافظه بلندمدت و کوتاه مدت سردرد، افزایش فشارخون، بروز عوارض قلبی و نارسایی‌های کلیوی نمونه‌هایی از اثرات سوء بر بدن انسان به شمار می‌روند.

rc.majlis.ir/fa/news/print_version/765130

 

 

 

 انرژی مثبت شفابخش پارازیت, سقط جنین, تشعشع امواج

 

 

مردم باید از تشعشات خطرناک وسایل برقی آگاه شوند

کارشناس مسئول پرتوهای وزارت بهداشت: امروز وقتی ما گوشی تلفن همراه را در اتاق خواب کودک خود قرار می‌دهیم یعنی اینکه ندانسته قلب پاک این کودک را اماج حملات اشعه ها و پرتوهای خطرناک قرار دادیم.
وی دانستن این موضوع را نیز که یک خانم خانه‌دار برای حفظ سلامت جنین در هنگام استفاده از وسایل الکتریکی در آشپزخانه از جمله مایکروفر باید فاصله لازم را از آن داشته باشد ضروری دانست.

mehrnews.com/news/1511600

 

 

 

دکل‌های مخابراتی سرطان‌ زاست

روزنامه همشهری: دکل های مخابراتی عامل بروز انواع سرطان‌ها و بیماری‌ها میشوند، به همین دلیل است که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و سازمان جهانی بهداشت براساس توافقی  به نام «آلارا» یعنی به حداقل رساندن امواج تاکید دارند که تا جایی که می‌توان میزان پرتوگیری را کاهش داد.
بنابراین باید تا جایی که می‌شود کمتر در معرض امواج قرار گرفت.

hamshahrionline.ir/details/147438

 

اسکن حرارت مغز انسان در هنگام استفاده از موبايل


 چسب ضد امواج موبایلهشدار جدی دانشمندان در مورد استفاده از تلفن همراه

رم - حدود بیست تن از دانشمندان بین‌المللی متخصص در مبارزه با تومورها، در مورد مضرات و عواقب استفاده زیاد و نادرست از تلفن‌های همراه شدیدا هشدار دادند.

روزنامه ایتالیایی لارپوبلیكا روز دوشنبه با درج این مطلب نوشت: دانشمندان ضمن استناد به مضر بودن امواج الكترو مغناطیسی تلفن‌های همراه برای سلامتی انسان، نسبت به مضرات و عواقب استفاده دراز مدت از آن هشدار دادند.

بنا به اعلام این دانشمندان استفاده دراز مدت از تلفن همراه می‌تواند باعث ایجاد تومورهایی در بافت سیستم عصبی مركزی انسان شود .
http://www.ictna.ir/id/015156/


 

 

 

جلوگیری از امواج


چرا مضرات امواج موبایل گفته نمی شود؟

 

خطرات امواج موبایل برای همه یکسان است یا در گروه‌های سنی مختلف، زیان‌های متفاوتی دارد؟

یکی از بدترین چیزها برای جنینی که در شکم مادر است، امواج الکترومغناطیسی موبایل است. بدن جنین هنوز بافت خوب و کاملی را به خود نگرفته و بسیار حساس است.

این مسأله باعث ضعیف شدن سیستم‌های مختلف بدن می‌شود که شاید هنگامی که فرزند به دنیا آمد در آن دیده نشود، ولی پس از سال‌ها بیماری‌های مختلفی خود را نشان دهند. در کشورهای سوئیس و اتریش به خانواده‌ها بسیار تأکید شده که بچه‌های زیر 16سال اصلاً با موبایل صحبت نکنند.

چرا؟

شما اگر یک سلول را در نظر بگیرید، دیواره‌ای آن را احاطه کرده است. سلول‌های مغز بچه‌ها هنوز شکل و ساختار محکمی به خود نگرفته‌اند. در واقع تکامل یافته نیستند و دیواره محکمی ندارند. به همین دلیل میزان بیشتری از تشعشعات را از خود عبور می‌دهند که باعث اختلالات عصبی در آن‌ها می‌شود و مسائلی مانند چشم درد و کم‌ اشتهایی در آنها دیده می‌شود.

 

سئوال من این است كه با این همه مضرات چرا تا کنون اطلاع‌رسانی خوبی در مورد زیان‌های موبایل‌ها نشده است؟

این قضیه درست مثل جریان سیگار است. وقتی که کمپانی فیلیپ موریس میلیاردها دلار درآمد از فروش سیگار داشت، اجازه نمی‌داد دانشمندان در این مورد نظر بدهند. حتی اگر به خاطر داشته باشید در سال 1960 ماجرایی برای یک پروفسور که روی سیگار تحقیق می‌کرد رخ داد و او را کشتند.

الان فروش موبایل‌ها در دنیا از پُر درآمدترین کارهاست و حتی بسیاری از مراکز آن‌ها دولتی هستند و کسی دوست ندارد از میزان سودش کاسته شود. پس با وجود آگاهی از مضرات آن، هیچ اطلاع‌رسانی نمی‌کنند. آن‌ها میلیاردها دلار برای راه‌اندازی آنتن‌های BTS خرج کرده‌اند و می‌خواهند سودش را ببرند. اگر بخواهند سیستم‌هایشان را تغییر دهند، باید تریلیون‌ها دلار هزینه کنند. پس راه پر سود برای آن‌ها عدم اطلاع مردم از زیان‌های موبایل است.

گفته می‌شود كه در ایران اگر در روی خانه‌ای آنتن‌های BTS  را نسب کنند به آن‌ها ماهیانه پول می‌دهند؟! این پول‌ها هیچ گاه جای آن زیان‌ها را نمی‌گیرد و باید تاكید كنم خانه‌هاباید حداقل 50 تا 60 متر از BTSها دور باشند تا امواج به آنها  كمتر ضرر بزند.

می‌دانید كه بعد از تذکرات بسیار دانشمندان در دنیا در این مورد، در سازمان ملل بخشی به نام ICNRIP تأسیس شد که کارش فقط تحقیقات و کنترل میزان امواج الکترومغناطیسی مضر برای انسان و طبیعت است.

 

چرا کشورهای اروپایی نسبت به موضوع حساس‌ترند؟

در کشورهای اتریش، آلمان و سوییس تاکنون دانشمندان مقالات بسیاری را ارائه داده‌اند و از دولت خواسته‌اند که به گونه‌ای قانون‌گذاری کند که کمترین میزان زیان به افراد برسد.

چندی پیش از دولت‌هایشان خواستند که از نصب آنتن‌های BTS در نزدیکی مهد کودک‌ها، بیمارستان‌ها یا مکان‌های تفریحی که بیشتر کودکان در آن‌ها رفت و آمد دارند جلوگیری کنند. در نروژ هم آزمایش جالبی انجام شد که نشان داد استفاده از موبایل برای بچه‌ها باعث خستگی، کم خوابی و کم اشتهایی می‌شود.

 

 

موبایل تنها در زمان استفاده و صحبت کردن با آن ضرر دارد؟

خیر. حمل کردنش هم ضرر دارد. حتی اگر 30 سانتی متر هم از شما فاصله داشته باشد، امواج الکترومغناطیس حدود 400 هزار Pw/M2 در هر لحظه با بدن اصابت می‌کند.

وقتی که شما با موبایلتان حرکت می‌کنید، جاهایی که آنتن‌ها آنها را کمتر پوشش می‌دهند، گوشی شما سعی بیشتری برای به دست آوردن آنتن می‌کند، در واقع سیگنال‌های بیشتر و قوی‌تری از خود ساطع می‌کند که این موضوع بسیار خطرناک است.

حتی به افرادی که مشکل قلبی دارند سفارش می‌شود که موبایل را دور از خود نگه دارند، در صورتی که بعضی‌ها آن را در جیب بغلشان می‌گذارند.

خانم‌های باردار باید حداقل 2 متر از موبایل دورتر باشند. یکی از نکات جالب این است که زمانی که شما با موبایلتان عکس بفرستید یا همانMMS، هزار برابر خطرش بیشتر است. این موضوع را یک دانشگاه اتریشی اثبات کرده است.

 

یعنی جاهایی که پوشش آنتن‌ها کمتر می‌شود، امواج خطرناک تری از موبایل ساطع می‌شود؟

بله. جاهایی که پوشش کم است، امواج گوشی بیشتر می‌شود و در جاهایی مانند نزدیک آنتن‌های BTS هم که پوشش خوب است، امواج ساطع شده از طرف آنتن‌ها برای بدن بسیار خطرناک است.

 

در موقع صحبت کردن با موبایل چطور؟

از هر زمان دیگری برای بدن خطرناک ‌تر است. فرض کنید در اتوبان در حال رانندگی هستید. این امواج همواره در حال کم و زیاد شدن هستند که باعث افزایش میزان برخورد امواج و شدت یافتن آن می‌شود، زیرا در مسیر اتوبان میزان پوشش‌دهی آنتن موبایل یکسان نیست.

 

tebyan.net/newindex.aspx/comment/index.aspx?pid=43349

 

 

 

موبایل امواج گیاهان کودک امواج
نتايج عجيب آزمايشی در فرانسه تأثير تلفن همراه بر گوجه‌فرنگي

بنا بر يک تحقيق علمي انجام شده بر بوته گوجه فرنگي، امواج تلفن همراه، اثرات مخربي بر جانداران دارد.

با اين که اين تجربه علمي روي يک گياه انجام شده، ولي نتايج آن باعث افزايش نگراني‌‌ها از استفاده هميشگي از تلفن همراه بر انسان گشته است.

يک گروه تحقيق علمي وابسته به دانشگاه «کلرمون فران» فرانسه، با هدف بررسي آثار احتمالي امواج هميشگي تلفن همراه بر جانداران، از بوته گوجه فرنگي استفاده کرده و تغيرات اين گياه را در رويارويي با اين امواج، مورد مطالعه و آزمايش قرار داده است.

بر پايه اين تحقيقات، بوته گوجه فرنگي در همان ده دقيقه اول كه در کنار يک تلفن همراه، آن هم بدون مکالمه است و امواج الکترو مغناطيس را دريافت و يا صادر مي‌کند، از خود مولکولي ترشح مي‌کند؛ اين مولکول نزد بيولوژيست‌‌ها، به مولکول «استرس» معروف است و گيا‌‌هان به محض آسيب ديدن، آن را ترشح مي‌کنند.

البته اين نگراني به مجموع نگراني‌‌هاي پيشين افزوده مي‌شود که در شش ماه گذشته، تحقيقات مشابهي نشان دادند امواج ناشي از تلفن همراه، مي‌تواند باعث بروز سرطان مغز، افزايش بزاق دهان، اختلال در بخشي از اعصاب شنوايي گوش و خطر بروز عوارض نازايي نزد زنان و مردان باشد.


«فرانسواز » رئيس کانون سلامتي و راديو فرکانس درباره تحقيقات انجام شده بر بوته‌‌هاي گوجه فرنگي به روزنامه فيگارو گفت: تحقيقات انجام شده به وسيله اين گروه علمي معتبر، نشان مي‌دهد که امواج تلفن همراه بر سلامتي انسان بي‌‌تأثير نيست و لازم است تحقيقات گسترده و عميقي در اين زمينه انجام شود تا به نتيجه قطعي دست يابيم، ولي تا انجام اين تحقيقات احتياط حکم‌ مي‌کند در استفاده از اين وسيله بدون دغدغه سلامتي نباشيد.

«روزلين باشلو»، وزير بهداشت فرانسه در زمينه اقدامات وزارت بهداشت در زمينه اثرات مخرب تلفن همراه و اقدام هشدار دهنده اظهار داشت: ما نمي‌خواهيم استفاده از وسيله‌اي را كه يک پيشرفت علمي براي بشريت است، ممنوع كينم و يا آن‌که از آن غولي بسازيم، بلکه مي‌خواهيم روش استفاده درست آن را به ويژه در ميان کودکان و نوجوانان ترويج دهيم.
گفتني است، تلفن همراه حتي در حالت مکالمه نكردن نيز در حال دريافت و يا پخش امواج الکترو مغناطيس به پيرامون خود است.

.tabnak.ir/pages/?cid=6315

 


 


گردنبند سلامت اسکالر,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل,

 

قیمت گردنبند بایو انرژی نظرات
خرید گردنبند بایو انرژی
گردنبند بایو انرژی چیست
خرید اینترنتی گردنبند اسکالر
گردنبند مغناطیسی بایو انرژی
خواص گردنبند بایو انرژی
گردنبند بایو انرژی کپسولی
گردنبند انرژی مثبت
خرید گردنبند اسکالر
اطلاعات گردنبند بایو انرژی

 

 

 

 

اما چه باید کرد؟ راه حل چیست ؟

دستبند گردنبند سلامتی ضد امواج

 


در کنار فواید و راحتی زیادی که تکنولوژی به ما میدهد, مضراتی نیز در پشت این فواید وجود دارند. همه ما از مضرات امواج و حالتهایی که بعد از کار با وسایل برقی بر روی بدن تاثیر میگذارد مطلع هستیم ولی آیا جز استفاده کمتر از این گونه وسایل راهی دیگر می شناسید؟


ما با جرات واطمینان استفاده از محصولات مغناطیسی و آمایزد فیوژن کمپانی آمگا را توصیه میکنیم تا با آسودگی خاطر و در کمال آرامش به فعالیت روزمره خود ادامه دهید و از فواید محصولات تکنولوژی نیز لذت ببرید.


به محض استفاده از محصولات آمگا, میدان مغناطیسی و هاله انرژی موجود در آن از ورود امواج مضر برقی مانند یک کاور یا حفاظ به بدن شما جلوگیری میکند.

http://shapf.ir/files/GOD/mazerat/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C%20%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%87%20%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C.jpg

http://shapf.ir/files/GOD/mazerat/%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%20%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%85%D8%B6%D8%B1%D8%A7%D8%AA%20%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84.jpg

 

 

 

 

 

 

 

سپس به وسیله تماس سنگ های مغناطیسی با پوست شما رگ ها وعروقی که به علت بارهای مثبت موجود در امواج مزاحم دچار گرفتگی شده باز ميشود و خون در بدن شما به طور یکنواخت و منظم جریان پیدا میکند و در نتیجه به همه عضلات واندام های بدن خون و مواد غذایی موجودبه درستي میرساند.

 


همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید آزمایش یک بار به وسیله ی دستبند مغناطیسی بر روی تخم مرغ و یکبار در حالت عادی اجرا شد است در حالت عادی بعد از یک ساعت تخم مرغ کاملا پخته و سفت شده است اما در آزمایش دوم با دستبند مغناطیسی تخم مرغ حالت طبیعی و اولیه خود را داراست.

و نشان گر آن است با استفاده از دستبند امواج مضر موبایل و دیگر وسایل برقی تاثیری روی بدن شما ندارند. 

امواج موبایل وای فای

 

محیط زندگی ما, زندگی شهریست که متاسفانه پر از آلودگی هاست.

❌آلودگی ها از قبیل آلودگی هوا، آبهای آلوده، غذا های که فاقد ارزش غذای هستند و از همه شایع تر تشعشعات مغناطیسی دستگاه های مثل: دکل های مخابرات و پارازیتهای ماهواره, موبایل، کامپیوترها،کابل های فشار قوی برق و غیره

همه این دستگاهها میدان مغناطیسی مضری تولید می کنند که فرکانسشان از میدان مغناطیس بدن ما بالاتر است. این امواج ها باعث به وجود آمدن تاثیر منفی در بدن می شود.

 

عکسهای گرفته شده توسط دستگاه "عکسبرداری از هاله بدن  GDV " قبل و بعد از استفاده از گردنبند بایو مغناطیسی امپندنت 

گردنبند سلامت بایو انرژی هاله چاکرا

گردنبند سلامت اصل ضد تشعشع استرس

گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین

✅ گردنبند امپندنت باعث میشود هاله بدن شما دوبل و قویتر شود و در نتیجه این امواج مضر وارد بدنتان نشود.

 

همچنین چاکراهای شما را منظم نموده و انرژی های منفی را خارج و اصلاحا چاکراها را ریست و هاله بدن را تقویت میکند.

 

به همین دلیل این گردنبند اسامی دیگری مانند: گردنبند انرژی مثبت شفابخش ضد پارازیت, گردنبند ضد سقط جنین, گردنبند ضد تشعشع, گردنبند ضد امواج و... نیز دارد.

گردنبند سلامت اسکالر,بایو دیسک جی پندنت,گردنبند امپندنت اسکالر نانو کوانتوم گردنبند مغناطیسی,انرژی مثبت شفابخش,خرید قیمت گردنبند امپندنت,گردنبند ضد تشعشع امواج پارازیت سقط جنین,گردنبند سلامت بایو انرژی نظر تست,قیمت خرید گردنبند بایو انرژی کوانتوم اسکالر اصل, 

 

 


ویدیو کلیپهایی از آزمایشات در لحظه جلوگیری از ورود امواج با استفاده از دستبند یا گردنبند امگا

آزمایش مضرات موبایل و کاهش آن با قلم

 

 دانلود

http://hn6.asset.aparat.com/apar_17801.mp4

 

 

 

آزمایش مضرات موبایل و کاهش آن با گردنبند نانو امپندنت

http://www.aparat.com/v/EtRB8

 

 دانلود

http://hw3.asset.a517__58237.mp4

 

 


 

دیگر تستهای محصولات آمگا

http://amega.ir/Videos

 

 

 


دستبند مغناطیسی h&s,دستبند مغناطیسی زنانه,دستبند مغناطیسی,دستبند مغناطیسی استیل,دستبند مغناطیسی ژرمانیوم,تست دستبند مغناطیسی,دستبند مغناطیسی دیجی کالا,قیمت دستبند مغناطیسی اصل,