Top
دستبند مغناطیسی  Walts امول

خرید دستبند مغناطیسی ژرمانیوم اصل


ناموجود

توجه: تمامی دستبند های مغناطیسی از نظر کیفیت,قیمت و خاصیت درمانی با هم برابرند؛ تفاوت تنها در تنوع مدل ها می باشد.

 

http://www.amega.ir/files/GOD/newpic/IMG_6860.jpg 

 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/New%20Folder/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C%20(10).jpg  

 

http://www.amega.ir/files/GOD/newpic/bamilo/%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%20%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.JPG

 

http://www.amega.ir/files/GOD/newpic/bamilo/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C%20%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA.JPG

 

 

 

دستبند مغناطیسی و مغناطیس درمانی (مگنت تراپی) چیست و چرا به استفاده از این محصولات نیاز داریم ؟

 

چرا زمانی که از شهر و لوازم الکتریکی دور میشویم و در دامان جنگل و طبیعت هستید: خواب شما عمیق و راحت تر، لذت بیشتری برای خوردن غذا و احساس شادابی بیشتر میکنید ؟

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1%20%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpg

 

دلیل اینکه بعد از  کار با کامپیوتر، صحبت با تلفن همراه و... دچار سردرد، خستگی و در نهایت استرس میشوید چیست؟
http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D9%85%D8%B6%D8%B1%D8%A7%D8%AA%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%AA.jpg

تمامی وسایل برقی اطراف زندگیمان(موبایل، دکلهای مخابرات و برق فشار قوی، ماکروویو, پارازیت های ماهواره ای و...) از خود امواج و پالس هایی تولید می کنند که با برخورد به بدن انسان ایجاد اختلال و تولید استرس میکنند.

 

 

طبق آخرین تحقیقات دانشمندان, عامل اصلی بوجود آمدن 67% از بیماری های غیر ویروسی به خاطر تاثیرات امواج الکترومغناطیسی مزاحم (استرس) بر روی بدن انسان می باشد.

 

راهکار مقابله با امواج الکترومغناطیسی

 

بسیاری از افراد هنگام آشنایی با محصولات شرکت ما, نظرشان اینگونه است که: چون من بیماری خاصی ندارم و الان سالم هستم پس نیازی به استفاده از این محصولات ندارم؛ در صورتی که در بلند مدت این امواج الکترومغناطیسی تاثیر مخرب خود را گذاشته و انواع بیماری ها در بدن انسان بروز پیدا میکنند و شما میبایست با صرف هزینه های بیشتر برای ویزیت، دارو، زمان های رفت وآمد و مراجعه متعدد به پزشک و مصرف داروهای شیمیایی با درد و رنج، آن بیماری را کنترل کنید.

شعار فروشگاه آمگا "سلامتی از طریق پیشگیری" است. پیشنهاد ما این است از هم اکنون با پیشگیری به بدن و سلامتی خود ارج دهید.

 

از خداوند متعال پرسیدند عجیب ترین مخلوق تو کیست؟

   خداوند فرمود انسان

                      پرسیدند چرا؟

                                فرمودند : در طول عمر خود  سلامتیش را صرف بدست آوردن ثروت میکند

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     و بعد از آنکه به پول رسید

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                ثروتش را صرف سلامتی ازدست رفته اش میکند!

 

"کسی که برای پیشگیری هزینه نکند، قطعا برای بیماریش هزینه خواهد کرد"

 

اما چه باید کرد؟ راه حل چیست؟

در کنار فواید و راحتی زیادی که تکنولوژی و لوازم برقی قرن 21 به ما میدهد, مضراتی نیز در پشت این فواید وجود دارند.

همه ما از مضرات امواج و حالتهایی که بعد از کار با وسایل برقی در بدن تاثیر میگذارد مطلع هستیم, ولی جز استفاده کمتر از این وسایل راه دیگری را می شناسید؟

ما با جرات و اطمینان استفاده از محصولات مغناطیسی کمپانی آمگا را توصیه میکنیم تا با آسودگی خاطر و در کمال آرامش به فعالیت روزمره خود ادامه دهید و از فواید وسایل برقی نیز لذت ببرید.شرکت امول آمگا با بیش از بیست هشت سال سابقه دارای مجوز ثبت از کشورهای مختلف دنیا: آمریکا, کانادا, بریتانیا, استرلیا و ...صادر کننده به 151 کشور جهان و هفده دفتر رسمی در کشورهای فوق میباشد.جنس دستبند مغناطیسی دارای ویژگی های زیر می باشد:

 از تیتانیوم CP از نوع گرید 2 می باشد و این فلز در ساخت وسایل جراحی و دندان پزشکی استفاده میشود زیرا هیچگونه آلرژی و حساسیتی را روی اشخاص نمیگذارد همچنین از لحاظ استحکام مانند فولاد بوده در مقابل ضربه, خش و مواد شوینده کاملا مقاوم است و از لحاظ وزن سبکی آلومینیوم را داراست:

 

1-تیتانیوم بیش از 38 نوع گرید دارد. در این نوع گرید تیتانیوم به علت فشرده شدن زیاد, اکسیژنی در بین مولکول های آن قرار نگرفته است از این رو هیجگونه فعل و انفعالات شمیایی در آن صورت نمیگیرد و میزان آلرژی و حساسیت این نوع گرید تیتانیوم به 0% رسیده است.

2-اگر از تیتانیوم های معمول که در بدلیجات فروشی ها ارایه میشود استفاده کرده باشید, به این نکته واقف هستید که بعد از چند هفته استفاه رنگ تیتانیوم کدر شده و شروع به سیاه شدن میکند، و در بعضی افراد ایجاد حساسیت همراه با سوزش، قرمزی و خارش بر روی پوستشان مشاهده میشود؛ اما همانطور که اشاره کرده ایم این محصولات با این نوع تیتانیوم کاملا طبیعی و ضد آلرژی میباشد.

3-از سوی دیگر این نوع گرید تیتانیوم دارای استحکامی مانند فولاد و وزنی مثل آلومینیوم است که به همین علت در صنعت هواپیما ,هلکوپتر سازی و صنایع دریایی از آن استفاده میشود.

و از لحاظ قیمت نیز تیتانیوم سی پی گرید 2 از نقره گرانتر است.

 مغناطیس درمانی چیست؟ توضیح جامعی در مورد مغناطیس و مغناطیس درمانی:

 

میدان مغناطیسی زمین: ما روی یک میدان مغناطیسی بزرگ به نام کره زمین زندگی می کنیم. تمام موجودات در طول میلیون ها سال تحت تاثیر این میدان رشد و تکامل پیدا کرده اند. بدن ما هم به زبان ساده یک میدان مغناطیسی کوچک است و از ارتباط این میدان با میدان مغناطیسی زمین انرژی بسیاری از فعالیت های حیاتی بدن ما تامین میشود.

این فعالیت ها شامل کلیه فعل و انفعالات داخلی بدن از جمله متابولیسم, گردش خون و بسیاری از فعالیت های مهم دیگر است. بنابراین هرگونه اختلال در تاثیرگذاری این میدان روی بدن باعث ایجاد اختلال در این فعل و انفعالات میشود که در کوتاه مدت باعث ایجاد عوارض متعددی مثل کوفتگی و درد مفاصل و در دراز مدت باعث بروز مشکلات و بیماری های جدی تر میشود.

 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D9%85%DA%AF%D9%86%D8%AA%20%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C.jpg

استفاده از مغناطیس یا آهنریا به عنوان یک طب درمانی از قرن ها پیش مورد توجه بشر بوده است

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngارسطو 300 سال قبل از میلاد مسیح از کاربرد مغناطیس برای درمان صحبت کرده است.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدویست سال قبل از میلاد مسیح فیزیکدانان یونانی در می یابد استفاده از آهنربا در کاهش دردهای موضعی بر روی مفاصل بدن تاثیر مثبتی دارد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngهفتاد سال پیش از میلاد ملکه زیبای رم باستان کلِئوپاترا برای حفظ زیبایی خود روی پیشانی یک تکه آهنربا مانند جواهر آویزان میکرد و راز زیبایی خود را در آن می دانست .

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر ایران نیز حکیم ابو علی سینا از آهنربا در درمان بیماری هایی مانند زانو درد استفاده می نمود. کهربا و سنگ درمانی میتواند به نوعی پیشینه این درمان باشد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 15 و 16 میلادی دانشمندان و دکتران اروپایی کتابهای متعددی درمورد مغناطیس درمانی نوشته اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر قرن 16 پاراسلوس از مگنت برای درمان انواع بیماری ها استفاده کرد و از همه مهمتر در سال 1970 زمانی که پروفسور دیوروس متوجه شد مغناطیس میتواند سلول های سرطانی را در حیوانات بکشد، استفاده از مگنت به شکل مدرن کنونی آغاز شد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngفارادی دانشمند انگلیسی، آمپر فیزیکدان فرانسوی و لوئیس پاستور هم در مورد تاثیرات مغناطیس درمانی تحقیق بسیاری کرده اند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1954 لنیس پاولینگ جایزه نوبل را در شیمی به خاطر کشف ویژگیها و تاثیرات مفید مغناطیس درمانی روی هموگلوبین خون در بدن دریافت کرد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر سال 1996 اولین کنگره جهانی در مورد مغناطیس درمانی در انجمن پزشکی در لندن برگزار شد.

 

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngمحققین بسیاری با به کارگیری داروها و عوامل مداخله گر فیزیکی سعی در تسهیل روند ترمیم بافتی نموده اند دراین راستا استفاده از درمان میدان مغناطیسی از سال 1979 به تصویب انجمن غذا ودارویی آمریکا رسید امروزه بالغ بر 173 میلیون دلار سالانه در آمریکا هزینه خرید ادوات مغناطیسی می شود.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngدر اروپا از مغناطیس درمانی برای صنایع مختلف از جمله کشاورزی و باغداری استفاده می شود به این صورت که میوه ها و سبزی ها با نام (بایو مگنت) که توسط آبهای مغناطیسی آبیاری شده و تحت تاثیر این نیرو رشد میکنند این محصولات در آلمان یا استرالیا به علت مغذی تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولی بفروش میرسند.

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.pngاستفاده از طب مغناطیسی در کشاورزی باعث 50 تا 100 درصد رشد بیشتر میوه ها و سبزی ها و طعم عالی شده و در دامداری باعث افزایش شیر دهی گاو ها شده است.

 

استفاده از مغناطیس درمانی امروزه یک صنعت بزرگ در اروپا و آمریکا تبدیل شده است و سال هاست در کشورهای آسیای شرقی مانند ژاپن, مالزی, سنگاپور, تایلند و ... به طور گسترده مصرف و صادر میگردد.

برگرفته از سایت سرطان آمریکا www.cancer.org

nasrpakiman.com/مغناطیس درمانی/

 

 

همانطور که مشاهده می فرمایید در حال حاضر نیز کتاب های مختلفی از طریق دکتر های مغناطیس درمانی در کشورمان به زبان فارسی به چاپ رسیده است و این نوع درمان روز به روز در حال گسترش و شکوفایی می باشد.
http://www.shopamega.com/files/GOD/dastband/%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%20%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

 

شما در زندگی طبیعی هر وقت مریض و بیمار می شوید به دکتر مراجعه میکنید و پول می دهید یک داروی شیمیایی مصرف میکنید که در دراز مدت همان دارو شیمیایی نیز برای بدن شما مضرات فراوانی را بهمراه دارد.

امروزه به درمان های مغناطیسی "درمان هزاره سوم" گفته می شود به علت اینکه اثرات منفی داروهای شیمیایی را ندارد و کاملا طبیعی بوده, ضمنا جایگزین بسیار مناسبی برای درمان بدن میباشد.

علت دیگر استفاده از آن ارزان بودن مغناطیس است زیرا انرژی آهنربا بر خلاف سایر انرژی ها مصرف نمی شود بلکه به منبع خود به صورت چرخشی باز می گردد به همین دلیل شما با خرید دستبند مغناطیسی میتوانید سال ها از این محصول استفاده کنید.

 

در لینک زیر چند آزمایش و تحقیق علمی جهت ایمان بیشتر در مورد طب مغناطیس درمانی بر روی انواع بیماری ها آماده کرده ایم

مستندات و تحقیقات علمی در مورد مغناطیس درمانی به زبان پارسی

Amega.ir/Research

 

 

آهنرباهای بکار رفته در دستبند مغناطیسی آمگا چهار ویژگی مهم دارند:

1 از جنس رئل مگنت می باشند.

2 قدرت مگنت ها 3000 گاوس است.

3 مگنت ها از گرانترین نوع آن یعنی نئودیمیوم تهییه شده است.

4 در کنار مگنت از سنگ دیگری با نام ژرمانیوم نیز استفاده می شود.

http://www.shopamega.com/files/GOD/dastband/magnet.jpg

1 -رئل مگنت: بدن ما از جنس خاک و آب است پس هر چه از طبیعت به آن برسد باعث شادی وآرامش بدن میشود. در پشت دستبندهای مغناطیسی سنگ هایی قرار گرفته که از دل طبیعت و از معدن هایی در کوه های آلمان و کشورهای دیگر برداشت میشود. اسم این مگنت ها رئل مگنت یا آهنربای خالص است و هیچگونه عنصر دیگر و ناخالصی درآنها وجود ندارد.

 

2 - قدرت مگنت ها: طی مراحلی بارهای الکتریکی و مغناطیسی موجود در این مگنت ها تنظیم میشود تا میدان مغناطیسی مفید برای بدن انسان یعنی 3000 تا 3300 گاوس (گاوس واحد سنجش میدان مغناطیسی) به وجود آید.

 

3 - جنس مگنت ها: مگنت های به کار رفته در این محصولات از جنس "نئودیمیوم" ساخته شده است. مگنت های نئودیمیوم از کمیاب ترین مگنت های دائم ساخته شده در جهان است. چند گرم از این نوع مگنت میتواند چند هزار برابر وزن خود را بالا ببرند.این نوع مگنت ها سبکترین و قوی ترین نوع بین مگنت هاست و بدون تاریخ انقضاء و مادالعمر است.

 

4 - ژرمانیوم: از سال 2007 به بعد با تلاش متخصصین و محققین شرکت آمگا برای ارتقاء محصولات مغناطیس درمانی تصمیم گرفته شد که غیر از سنگ مگنت, سنگ ژرمانیوم نیز در دستبند های سری آیون آمگا استفاده شود.

این دو نوع سنگ مگنت و ژرمانیوم آخرین فناوری محققین مغناطیس درمانی در جهان بوده و تکنولوژی جدیدتری از  محصولات آمگا در دنیا وجود ندارد.

 

خواص سنگ ژرمانیوم در بدن

1- تولید ویتامین D و تسریع روند بازسازی سلول ها و بافت ها (زخم)

2-محافظت در برابر سموم و سم زدایی طبیعی؛ تولید بیشتر آنتی اکسیدانی که سبب کاهش درد می گردد

3-با تولید یا تقویت گلبولهای سفید باعث افزایش قدرت سیستم دفاعی و اعصاب در بدن میشود

4-افزایش و تنظیم حس جنسی و بیماریها مربوط به آن

 

 

 در نهایت دستبند آمگا با سنگ مگنت 3000 گاوسی از جنس رئل مگنت و نئودمیوم همراه با سنگ ژرمانیوم تولید شده است

یعنی شما از بهترین و کامل ترین دستبند مغناطیسی در جهان استفاده میکنید.

 

 

چگونگی عملکرد دستبند مغناطیسی روی بدن انسان

وقتی شما این دستبند را روی دست خود میبندید به محض تماس سنگ های مغناطیسی با پوست و رگهای شما، رگ هایی که به علت بارهای مثبت موجود در امواج مزاحم دچار گرفتگی یا همان چسبندگی و لختگی خون شده باز میشود و خون در بدن شما به طور یکنواخت و منظم جریان پیدا میکند و در نتیجه خون و مواد غذایی به تمامی عضلات واندام های بدن به درستی تقسیم و توزیع می گردد.

http://www.shopamega.com/files/GOD/dastband/%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D9%86.jpg 

دستبندهای مغناطیسی آمگا هر نوع گرفتگی و رسوب در رگها که باعث به وجود آمدن بیماری هایی مانند: دیابت، فشار خون، واریس، سکته، میگرن و... شده است را با به جریان انداختن صحیح خون در رگ ها ومویرگ ها بهبود می بخشد.

 

فیلم تاثیر دستبند مغناطیسی و باز شدن چسبندگی و لختگی عروق با دستگاه "گردش خون Microcirculation"

http://www.aparat.com/v/ipTjv

دانلود http://hw1.asset.aparat.com/aparat-video/22c4c6c-288p__61053.mp4

 


خرید دستبند مغناطیسی مردانه,دستبند مغناطیسی زنانه,قیمت دستبند مغناطیسی,دستبند مغناطیسی استیل,دستبند مغناطیسی سلامت,
 

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%20%D8%AE%D9%88%D9%86%20%D9%85%D9%86%D8%B8%D9%85%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A8%D9%86%D8%AF%20%D9%85%D8%BA%D9%86%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D8%B3%DB%8C.jpg

 

 

مغناطیس درمانی فواید بسیاری را داراست و در درمان بیماریهای زیر بسیار موثر است:

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بالا بردن سطح انرژی و شادابی روزانه و کیفیت خواب بهتر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png تسکین دهنده اعصاب و آرامش بخش (عدم استرس اضطراب و دلشوره بی مورد) میگرن وسردرد های عصبی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png بسیار موثر در جهت تعادل فشار خون و کم خونی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png افزایش درک ذهنی و تمرکز ذهن و فکر

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png ایجاد یک گارد محافظ در برابر امواج مضر الکترومغناطیسی

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png به دلیل تنظیم صحیح گردش خون در بیماری های خونی بسیار موثر است (کاهش کلسترول, تری گلیسرید, اوره, چربی و...)

http://www.shopamega.com/files/GOD/Tick%203.jpg.png کمک به حرکت ودفع سنگ کلیه و مشکلات گوارشی

 

 

شما برای موبایل خود یک محافظ یا کاور تهیه میکنید تا آسیب نبیند ولی برای بدن خود که بسیار با ارزش است چه می کنید؟

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AC%20%D9%85%D8%B6%D8%B1%20%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84.jpg

 

بدن ما در میان بمباران امواج وسایل برقی مضر قرار دارد و میبایست برای بدنمان نیز یک کاور در نظر بگیریم


به محض استفاده از دستبند میدان مغناطیسی 3000 گاوسی موجود در آن از ورود امواج مزاحم برقی مانند:موبایل، دکل های مخابرات و برق فشار قوی، پارازیت های ماهواره ای و... به بدن شما جلوگیری میکند.

http://shapf.ir/files/GOD/dastband/%D9%87%D8%A7%D9%84%D9%87%20%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C.jpg

  این دستبندها استرس وفشارهای عصبی ناشی در محیط کار یا زندگی را در بدن کاهش میدهد به همین علت شما احساس آرامش وشادابی بیشتری می کنید.

 

 

 

سوال متداول: تاثیر این محصولات و واقعیت این مطالب چند روز یا چند ماه بعد از استفاده آن معلوم میشود؟

جواب:محصولات آمگا تست ها و آزمایشهای فیزیکی درلحظه ای دارد که ایمان و اطمینان از تاثیر محصول را بلا فاصله بعد از استفاده به شما نشان می دهد؛ بدیهی است در صورت استفاده طولانی مدت بمراتب اثرات بهبودی را در انواع بیماری هایتان به وضوح احساس خواهید کرد.

 برای مشاهده ی هر ویدیو روی آن کلیک وتا بارگزاری کامل یک دقیقه صبر کنید.

 

استفاده از محصول دستبند مغناطیس وقلم نانو دفع سنگ کلیه

http://www.aparat.com/v/R8JSF

دانلود http://hn6.asse13ea0a630438129422__48755.mp4 

 

 

 

تاثیر محصولات گردنبند ام پندنت و دستبند مغناطیسی

http://www.aparat.com/v/NEo2c

دانلود http://hn12.asset.aparat.com/a606__89172.mp4

 

 

تمامی کلیپ های فوق بهمراه فیلم های آموزشی چند ساعته ی محصولات آمگاگلوبال در DVD پکیج اختصاصی  خلیج پارس بصورت رایگان همراه محصول ارائه خواهد گردید.

 

مشاهده تمامی ویدیوهای محصولات آمگا 

Amega.ir/Videos

 

 


شما میتوانید به لینک  مراجعه کرده و اطلاعاتتان را درمورد تفاوت دستبند آمگا با دیگر دستبندهای تقلبی بیشتر نمایید.

Amega.ir/original

 

مصاحبه ی دکتر آرام, دکترای مغناطیس درمانی با شبکه ی اول صداو سیما


دانلود http://hn8.asset.aparat.coef52f5e4feff617665__56573.mp

 

 

آیا این دستبندها مجوز وزارت بهداشت ایران را دارند؟

این محصولات کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه ضرری برای هیچ موجود زنده ای ندارد به همین دلیل نیازی به اخذ مجوز  نمی باشد

استعلام از وزارت بهداشت

 

 

 

پکیج آموزشی و هدایای تبلیغاتی در راستای تکریم از مشتریان گرامی که بر روی هر سفارش تقدیم شما میگردد.

 http://www.amega.ir/files/GOD/all/%D9%BE%DA%A9%20%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C%20%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC%20%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3.jpg

 

 

 


خرید و قیمت دستبند مغناطیسی ژرمانیوم,خرید دستبند مغناطیسی سلامت,قیمت دستبند مغناطیسی اصل,خرید و قیمت دستبند مغناطیسی زنانه مردانه,

 

 

نظرات کاربران

95/10/09 00:48
سلام من کارشناس حفاری منابع گاز و پتروشیمی هستم و چون کارما بسیار پر استرس است خیلی از این لحاظ در فشار و تنش هستم.
آیا این محصولات میتواند بحث اسارس و فشار عصبی من را کاهش بدهد؟ و کدام محصول برای من بهتر است؟
95/10/05 23:29
خواستم از شرکت خوبتون تشکر کنم من برای امتحان یکی از محصولاتتو برای خودم تهیه کردم وقتی نتیجه رو دیدم برای تمام 5 نفر اعضای خانوادم هم تهیه کردم فعلا هممون دستبند رو داریم استفاده میکنیم تا انشالا از بقیه محصولا هم خریداری کنیم
95/10/05 23:21
دستبند از همه بهتره
من هر 3تاشو خریدم اما دستبندش از همه بیشتر به آدم قدرت میده و تاثیر داره
از قلمش که من سردرنیاوردم باید باهاش چکار کنم اصلا

نظر بدهید

نقد و بررسی - 1 نظر برای دستبند مغناطیسی Walts امول

95/10/05 23:29
من دکتر صالحی دندان پزشک هستم چون مجبورم روی حداقل 10 ساعت در حالت ایستاده کار کنم به پیشنهاد یکی از همکارام از کفی کفش و دستبند استفاده کردم و احساس خستگی کمتری در پا و کمرم میکنم موفق باشید